Кошик
36 відгуків
Ideal Watches
+380 (63) 139-49-43
1875 Джозеф Булова, засновник компанії, який емігрував з Чеської Республіки, у віці дев'ятнадцяти років, прибув в Манхеттен в 1870 році, щоб наповнити свій світ можливостями. Він відкрив свій магазин ювелірних виробів на Maiden Lane в Нижньому Манхеттені, то ядро ювелірної промисловості Нью-Йорка, яке він назвав J. Булова, і який швидко почав відрізнятися від сотні ювелірів в районі своєю якістю, інноваціями в техніці і артистизмом.
У 1912 році з-за попиту годинників по всій Америці, Джозеф Булова відкрив свій перший завод, який повинен був постачати загальний обсяг всіх складових, необхідних для виробництва наручних годин. Виготовлені в центральному будівлю заводу в Bienne, Швейцарія, дорогоцінні механізми изготовляялись з допомогою складальної лінії, що дозволило досягти масового виробництва, таку стандартизацію ніколи не бачили в світі годинникового мистецтва. У 1919 Bulova показав світу свою першу колекцію дорогоцінних чоловічих наручних годин. Сфокусувавши свою енергію на майбутні продажі, Bulova також виділяє значні творчі, маркетингові і рекламні зусилля. Одним із новаторських моментів для компанії стала перша національна трансляції на Американському радіо реклами в 1926 році. "At the tone, it's eight o'clock, BULOVA Watch Time", оголошення почули мільйони.
Групи товарів та послуг

BULOVA

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2
1928 год. Не желая постанавливаться на продвижении только одного конкретного продукта, Bulova соизобрел первые часы-радио в 1928 году, которые имели незамедлительный успех. Далее Bulova изготовливает первые электронные часы в мире, многие из которых до сих пор представлены в терминалах поездов по всей стране.
В 1945 Bulova пообещала всем солдатам, которые боролись за свободу всех граждан США по истечении войны обеспечить рабочие места. Целью бесплатной школы было предложить инвалидам и всем нуждающимся в реабилитации вернувшимся солдатам, профессиональную подготовку и трудоустройство, гарантируя, что они не будут, оставленны после возвращения и награждены за свою великую жертву за рубежом. В 2000 году Bulova исполнилось 125 лет. В честь такой даты, мэр Нью-Йорка Рудольф Джулиани объявил, что среда, 4 Октября официально "День Bulova". З 2008 року торгова марка Bulova належить корпорації Citizen Co Ltd. Моделі, які представлені в нашому магазині зроблені в Японії і Швейцарії.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner