Кошик
36 відгуків
Ideal Watches
+380 (63) 139-49-43
Компанія Aerowatch була заснована в 1910 році в Ля Шо-де-Фоні. AEROWATCH спочатку позиціонує себе як символ сучасності.
Англійське ім'я марки вже тоді свідчило про міжнародні амбіції компанії і містило відсилання до світу авіації - світу високого польоту.
У 1942 році керівництво фабрикою прийняв на себе Максим Кревуазье. Саме він заснував нову філію в Нешателе. Під його керівництвом марка прославилася як фахівець у виробництві кишенькових годинників і підвісок.
У 1959 керівником фабрики став син Максима Кревуазье - Жорж Кревуазье, він розвинув мережу дистрибуції марки до 30 країн. Саме йому належить заслуга надання марці міжнародної популярності.
Жорж Кревуазье керував компанією цілих 46 років, після чого пішов на заслужений відпочинок. У 2001 році він передав керівництво компанією Деніса Бозли.
У 2005 до управління компанією (тепер базується в Ле Нормоне) приступають спадкоємці Денніса Бозли - Аделіна, Фред-Ерік і Жан-Себастьян. Незабаром марка представила свою першу колекцію наручних годинників, натхненням для якої послужили вінтажні кишеньковий годинник і традиційне room майстерність.
Групи товарів та послуг

AEROWATCH

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2
У 2008 році компанія Aerowatch S. A. переїхала з Ле Нормона в Сенележье, де влаштувалася в розкішному особняку, побудованому в 1896 році. Переїзд став важливою подією в історії компанії: в особняку не просто комфортно працювати – але і неймовірно просто створювати нові часові шедеври.
У 2010 годинна компанія AEROWATCH SA вийшла на новий рівень свого розвитку. Так само в 2010 році компанія скасувала 100-річчя своєї безперервної роботи в годинниковій індустрії, випустивши лімітовану модель Anniversary Skeleton. У цьому ж році  випущена спеціальна серія, присвячена авіаційної тематики- "Hommage 1910"
Офіційна гарантія від виробника на годинник Aerowatch 24 місяці 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner