Кошик
36 відгуків
Ideal Watches
+380 (63) 139-49-43
Легенда живе! Роберт і Чарлі Ingersoll (Robert Ingersoll і Charles Ingersoll), засновники старої американської часовий мануфактури, протягом їх невтомної життя і творчості впевнено встановили багато віх у розвитку кишенькових і наручних годин.
За останніми дослідженнями, запропонувати широкій публіці годинник прийнятні за ціною реалізації і тим не менш високої якості вдалося після 1892 року з допомогою Генрі Форда, шляхом впровадження автоматизованого виробництва кишенькових, а пізніше і наручних годин. При високому стандарті якості "одні годинник, як інші" і відносно доступними цінами для того часу - 1 долар (відповідно з денним заробітком) з'явилися так звані "долар-годинник". "Долар-годинник" були дуже популярні, так що було вироблено кілька мільйонів годин. Сам Теодор Рузвельт згадував, що коли він полював в Африці, його називали "людиною з країни, де роблять ингерсоллы". Успіх долар-годин, що також називаються "ЯНКІ", був приголомшливим. Брати Інгерсолл, поряд з підвищенням якості продукції і збільшенням виробництва, що мали постійний оглядатися по сторонах, заглядати вперед. Так були зроблені самі маленькі кишенькові годинники.
У 1919 році брати Ingersoll випустили перші години "в нічному виконанні", зі світними цифрами ("RADIOLITE"). В цей же час Чарлі Ingersoll (Charles Ingersoll) сооздал за бажанням армії надміцні механічні ручні годинники з обтягуючим металевим годинним браслетом. Це стало хрещенням військових годин. Пізніше ці годинники з'явилися в маленькій серії для любителів годин.
Групи товарів та послуг

INGERSOLL

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2
Рядом с самыми знаменитыми личностями, такими как кругосветный путешественник на паруснике Томас Дрейк, Томас А. Эдисон, Т. Рузвельт или Джеймс Дин, всегда был кто-то, приверженный марке INGERSOLL. Так, например, часы INGERSOLL упоминаются в исторических книгах о Махатме Ганди. Пилот сэр Алан Кобхам использовал в 1928 году часы INGERSOLL в своём полёте над чёрной континентальной Африкой для регистрации точного времени: "Так как я не мог остаться без часов на борту, я использовал для регистрации времени только часы INGERSOLL. Вони завжди виконували свої функції, як гідний довіри вимірювач часу, протягом 7 місяців, в різних кліматичних умовах, на відрізку шляху в 23000 миль."
Компания INGERSOLL не пережила великую депрессию 30х-годов XX века а Америке, но вскоре возродилась на Британских островах, где и существует поныне. Часы INGERSOLL - механические часы с классическим дизайном, точными многофункциональным механизмами и отличным качеством. Изначально это был амереканский бренд, но потом авторские права выкупила Лондонская корпорация ZEON. Дизайн Бюро находится в Немецкой части Швейцарии. Производственые мощности сконцентрированны в Германии, Гонконге - на заводах ZEON. Часы на рынках мира представленны от 500$ до 30 000$. Деякі екземпляри коштують від 100 000$. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner